Radní odvolali dozorčí radu Lesů, končí v ní farář nebo zastupitel Patrik Stangar

lesy_02

Zastupitel a podnikatel Patrik Stangar, loketský farář Jiří Majkov nebo daňová poradkyně Lenka Dvořáková. Ti všichni končí v dozorčí radě Loketských městských lesů (LML). Odvolalo je nové vedení města, respektive valná hromada Lesů, kterou tvoří ze zákona městští radní.

Jak uvedlo Město Loket prostřednictvím facebookových stránek, předsedou dozorčí rady LML je nově Stanislav Dvořák, který pracuje jako soudní znalec v oblasti lesního hospodářství a myslivosti a je členem Poradního sboru předsedy Krajského soudu pro znalecké otázky v oblasti ekonomiky, lesního hospodářství a myslivosti. Další židle obsadí Hana Hornová, jednatelka firmy zabývající se účetnictvím a daňovým poradenstvím a členka dozorčí rady firmy SOTES a také podnikatel Jaromír Radoš, který neúspěšně kandidoval do zastupitelstva za LOPATU.

V čele lesní městské firmy i nadále zůstává její ředitel František Kolář, který letos také neúspěšně kandidoval za Konzervativní stranu.

KRISTIÁN ŠUJAN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree