Zemětřesení v zastupitelstvu v Sadově, novým zastupitelem se stal Šimon Dvořák

šimon_dvorak

Obměna na pomyslné politické židličce se odehrála v Sadově na Karlovarsku. V tamním zastupitelstvu zasedne nově Ing. Šimon Dvořák, který zastupuje hnutí Domorodci. Nahradí tak svou kolegyni Mgr. Nikolu Kočandrlovou, která rezignovala na pozici zastupitelky kvůli pracovním důvodům. Další zástupce Domorodců Mgr. Petra Zábojníková v zastupitelstvu stále zůstává.
„V první řadě bych chtěl Nikole poděkovat za odvedenou práci, která nebyla lehká především v prvním roce, a to jak v zastupitelstvu, tak v komisích obce, ze kterých pak byly holky, asi pro velký úspěch, starostou raději vyloučeny. V zastupitelstvu bych určitě nechtěl být jen do počtu. Chci se podrobněji dozvědět o chodu obce, přinášet nové nápady a konstruktivní kritiku. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat, a myslím, že budu mluvit i za holky, všem sadovským občanům, kteří nám vyjadřují podporu a drží nám palce,“ uvedl Dvořák.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree