Za měsíc je v Lokti motokros, připravte se na dopravní uzavírku

motokros

Od 23. do 24. července se v Lokti koná tradiční Mistrovství světa v motokrosu. Pořádání věhlasného šampionátu se neobejde bez dopravních omezení. „Pro motorová vozidla bude uzavřena silnice III. třídy č. 00635 od kapličky (křižovatka ulice Nádražní a ČSA), ulice ČSA a silnice směr Karlovy Vary až ke křižovatce Hory. Uzavírku silnice III. třídy č. 00635 povolil Městský úřad Sokolov, odbor dopravy,“ sdělil Silniční správní úřad Loket s tím, že uzavírka bude od pátku 22. července od 18 hodin do neděle 24. července 2016 do 18 hodin.
„Průjezd bude umožněn pouze vozidlům integrovaného záchranného systému a autobusům veřejné dopravy se zastávkou Loket-Sokolovna, dopravní obsluze a vozidlům stavby na p.p.č 281/1, k.ú. Loket. Vlastníci objektů z ulice ČSA a pozemků zahrádkářské osady „Sad míru“ musí vhodným způsobem prokázat oprávněnost vjezdu do uzavřené oblasti (trvalý pobyt v občanském průkazu, doklad o vlastnictví pozemku, apod.). Ostatní vozidla budou odkloněna Nádražní ulicí směrem na Nové Sedlo – na kruhovém objezdu směr Karlovy Vary na R6 (majitelé dálničních kuponů) nebo dále směrem Nové Sedlo – výjezd na Jalový Vrch na silnici směr Hory – Jenišov. Objízdná trasa bude vyznačena dopravním značením s tím, že tato trasa není v žádném případě vhodná pro nadměrné náklady,“ doplnil úřad.

KRISTIÁN ŠUJAN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree