Na letošní Mistrovství světa v motokrosu přispěje město Loket 100 tisíci + FOTOGALERIE

motokros

Loketští zastupitelé dnes schválili příspěvek na pořádání Mistrovství světa v motokrosu v Lokti v roce 2016 ve výši 100 tisíc korun. „Jsem velice rád, že i další rok, co pojedeme Mistrovství světa v motokrosu, je zastupitelstvo Lokte naším dobrým partnerem a sponzorem. Rozpočet celého závodu je opravdu veliký, takže každá koruna, kterou na pořádání dostaneme, je pro nás velmi důležitá. Vážíme si podpory ze strany našich zastupitelů,“ reagoval ředitel závodu Zdeněk Dvořák, který ocenil i spolupráci s Loketskými městskými lesy. „Jako Automotoklub máme od Lesů v pronájmu kus lesa recipročně přes reklamy. Pomáhají nám také se zabezpečením tratě,“ doplnil Dvořák. Jak sám říká, letošní motokrosový svátek bude opět nabitý výborným programem i světovými šampiony.

Foto: Lukáš Rumpík / Motokros FOTOGALERIE 2015 TAKÉ ZDE! 

„Chcete zažít jedinečnou atmosféru a fantastickou motokrosovou podívanou? Tak nezapomeňte 23.-24. července 2016 dorazit do Lokte na trať do Loketských serpentin, máte se na co těšit“ poznamenal Dvořák.

KRISTIÁN ŠUJAN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree