Amfiteátr v Lokti je připraven na první open air Silvestr, zahrají Smokie revival

amfik

Přípravy na velkolepé zakončení letošního roku v Lokti vrcholí. V přírodním amfiteátru pod hradem už dnes večer proběhne první open air Silvestr v Karlovarském kraji spojený s oslavami 700 let od narození krále Karla IV. „Je to trochu z naší strany risk, ale chceme to zkusit. V minulých dobách jsme se pokoušeli spíše o komorní Silvestr na náměstí, tentokrát to ale vzhledem k zahájení oslav roku výročí jubilea 700 let Karla IV. chceme oslavit právě v amfiteátru,“ uvedl místostarosta Petr Zahradníček s tím, že zimy se příchozí bát nemusí. Na místě budou připraveny plynové hořáky.
Po celou dobu akce je zajištěno také několik ohnišť, stánky s občerstvením a dva velké pivní stany. Vstupné je volné.

„Sníh komplikuje dopravní situaci v Lokti. Před chvílí jsem ještě autem objížděl celé město a v průhonu stojí jedno z aut napříč, tak ať si řidiči dávají pozor. Samotné přípravy Silvestra v amfiteátru ale počasí nekomplikuje. Chtěl bych tedy jen upozornit návštěvníky, kteří k nám jedou z daleka, aby dbali zvýšené opatrnosti na silnicích,“ uvedl v 19 hodin starosta Lokte Zdeněk Bednář.

Open air Silvestr v Lokti pak láká také na bohatý program s ohňostrojem:
21:00 End of Scream (violin-core; Loket) – křest CD Violincore
22:00 KOZATAY (rock’n’roll; Karlovy Vary)
23:45 příchod Karla IV., přípitek starosty
00:00 ohňostroj
00:20 Smokie revival Praha

Zdroj: TV Západ, loket.cz

KRISTIÁN ŠUJAN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree