Pod mostem v Lokti prvky na cvičení pro seniory, vyjádřili se lidé v anketě

pod_mostem

Oddychová a aktivní zóna s prvky na cvičení pro seniory, venkovní gril s pergolou či hřiště na pétanque. Podobné využití plochy pod betonovým mostem v Lokti v prostoru bývalých zahrádek (viz foto) si přejí desítky zdejších občanů. Ukazují to výsledky veřejné ankety, kterou před několika měsíci vyhlásila investiční komise města.
„Na základě ankety a výsledků se domnívám, že lze zastupitelům města navrhnout využít plochu pod mostem kombinací parku, prvků pro seniory, petanqueového hřiště a venkovního grilu. Tato využití si v ničem neodporují,“ uvedl předseda investiční komise Jiří Kolářík s tím, že komise obdržela celkem 77 anketních lístků. „S ohledem na skutečnost, že se občané mohli vyjádřit k využití veřejného prostoru, je počet respondentů poměrně nízký,“ doplnil Kolářík. Například varianta prvků na cvičení pro seniory získala v anketě nejvíce hlasů, rovných 20. Další možnosti jako mini golf či beach volejbalové hřiště získaly pouhých 8 hlasů.

KRISTIÁN ŠUJAN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree