Starosta Habartova Ivo Zemek tragicky zemřel

zemek_habartov

Starosta Habartova Ivo Zemek v noci na úterý tragicky zemřel. Podle informací Sokolovského deníku měl Ivo Zemek zahynout po nešťastném pádu ze schodů. To potvrdila i mluvčí krajské Zdravotnické záchranné služby Petra Bakurová. „Dispečink v pondělí kolem 23. hodiny přijal hlášení, že dvaapadesátiletý muž v Habartově se zřejmě po pádu ze schodů viditelně poranil na hlavě. Do příjezdu lékaře byla zahájena laická resuscitace, následně jsme provedli i rozšířenou resuscitaci. Přes veškeré úsilí ale resuscitace nebyla úspěšná a muž zranění podlehl,“ informovala mluvčí.

2 Responses to Starosta Habartova Ivo Zemek tragicky zemřel

 1. Olga Jeřábková napsal:

  I když jsme pana starostu Zemka osobně neznali a jezdíme do Habartova jen občas, přesto jsme velmi obdivovali rozvoj města, na kterém se pan starosta nepochybně velkou měrou podepsal a z čeho cítíme jeho otisk stále.
  Myslíme tím zvláště rekreační oblast Boden včetně ojedinělé dráhy pro in-line brusle, kterou jinde nevidět, protože má i svoje pravidla pro provoz. Pak samozřejmě různé kulturní akce.
  Věříme, že pan starosta Zemek pro město hodně znamenal a rádi bychom, kdyby jeho nástupci pokračovali ve stejném duchu.

  Olga a Víťa Jeřábkovi

 2. Petr Kos napsal:

  Ivo byl muj nejlepsi kamarad na ktereho jsem se vzdy mohl spolehnout. Ja a moje manzelka ho zname do the doby co jsme byli deti. Byl to jeden z nejlepsich lidi co jsem kdy znal. Je to velka ztrata pro nas, jeho rodinu a mesto Habartova.
  Uprimnou soustrast jeho manzelce a jeho dceri od Petra a Hanky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree