Vedení obce Sadov se distancovalo od svého profilu na Facebooku, zřídilo si nový

obec_sadov

Zcela nečekaně a bez předchozí porady s dalšími členy zastupitelstva se dnes vedení obce Sadov na Karlovarsku distancovalo od svého facebookového profilu. Ten přitom obec používala několik let. Důvodem má být podle slov místostarosty Ladislava Ludvíka skutečnost, že přístupová práva ke stránce má nejen obec Sadov, ale rovněž soukromá osoba, student ze Sadova Šimon Dvořák. „Protože není jasné, jestli příspěvky na této stránce jsou od soukromé osoby nebo přímo od obce, obec Sadov zřídila svojí vlastní oficiální stránku,“ vysvětlil Ludvík s tím, že na novém profilu budou v dohledné době uveřejněny všechny oficiální informace.
„Z důvodu ukončení spolupráce žádáme správce těchto stránek o nepoužívání obecních symbolů obce jako je znak a vlajka. Na tyto symboly se vztahuje licenční právo a používat je může pouze obec,“ dodal Ludvík.
Co bude se starým profilem dál, není zcela zřejmé. S největší pravděpodobností však bude i nadále fungovat, jelikož ho sleduje více jak 140 uživatelů. Naopak nový profil Obce Sadov se zatím přiblížil k hranici pouhých 20 ´lajků´.

KRISTIÁN ŠUJAN

2 Responses to Vedení obce Sadov se distancovalo od svého profilu na Facebooku, zřídilo si nový

  1. Antijájáček napsal:

    Musím se jen smát,když zde pí.Jarmila napsala pravdu o p.Frischovi….tak ouhle, hned bylo vše vymazáno. Je to horší než za totality. Po přečtení jejího příspěvku a příspěvku p.Levka jim musíme jen a jen poděkovat. Konečně zde někdo napsal pravdu. Pro ty co neví co zde bylo: (nepamatuji si přesně…. ale podstatné ano) Doufáme že bude příští starosta obce člověk který nebude arogantní, pravda není jen ta jeho a nebude jen přehazovat svou práci za naše peníze na ostatní členy zastupitelstva. Věříme, že mysl lidí při dalších volbách neovlivní ani balon, nebo předvolební výstavba něčeho důležitého pro obec, a konečně zde budeme svobodně dýchat. Dále zde bylo napsáno, že občan roku a odměna 25 000,-Kč byla odsouhlacena jen díky hlasu syna starosty. A na závěr také přání místnímu udavači, ať mu nedojdou dopisní a psací potřeby. Moc se těšíme na další komentáře zastánců současného starosty, např. té paní nebo spíše slečny upřimné…. to zase budo bláboly. Pokud bude tento příspěvek také vymazán, obrátíme se jinam kde se něco takového nestane. Je přece demokracie, nebo ne ?.

  2. Klára Zdechovanová ml napsal:

    A kdo zřídil prvotní facebookový profil obce Sadov?
    Upřímně jsem si myslela, že příspěvky přidává pouze člen zastupitelstva a ne soukromá osoba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree