Autobus v Lokti narazil do objektu bývalé loketské nemocnice

autobus_loket

Dnes ráno narazil autobus pří sjíždění kopce ve směru od Nového Sedla do Lokte přední částí do objektu bývalé nemocnice. Zadní částí pak ještě vrazil do svodidel a zůstal zaklíněný napříč vozovkou.
Kromě řidiče cestovali v době nehody v autobuse tři cestující, kterým se nic nestalo. Lehce zraněného řidiče ošetřila posádka záchranné služby. Při nárazu poškodil autobus přívod plynu do objektu bývalé loketské nemocnice. Hasiči v místě havárie naměřili vysokou koncentraci unikajícího plynu.
„Hasiči uzavřeli přívod plynu přímo v místě nehody a povolali pohotovostní službu plynáren. Zároveň zajistili odvětrání objektu, do kterého autobus narazil a kam plyn unikl. Poškozené místo přívodu plynu hasiči kontrolovali i během vyprošťování autobusu. Silnice z Lokte na Nové Sedlo byla více než čtyři hodiny zcela uzavřena,“ uvedl tiskový mluvčí HZS Karlovarského kraje Martin Kasal.

Foto: Martin Kasal – tiskový mluvčí HZS Karlovarského kraje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree