O vojenské misi v Afghánistánu povypráví v knihovně Bohumír Chládek z Lokte

Vic_nez_kamaradi_plakat

S pozoruhodnou přednáškou o Afghánistánu vystoupí již v úterý 18. listopadu 2014 v Městské knihovně v Lokti Bohumír Chládek ze Sportovní ulice. Ten se zúčastnil mise v rámci vojenské operace ISAF (International Security Assistance Force) NATO.

Chládkův příběh Víc než kamarádi začíná v knihovně od 18. 00 hodin a bude provázen kromě líčení působivé afghánské krajiny a těžkého života místních obyvatel také autentickou fotoprojekcí a krátkými videi. Celým pořadem bude provázet Rudolf Hejna. Vstupné je zdarma.

Role operace ISAF spočívá v asistenci afghánské vládě a mezinárodnímu společenství při udržování bezpečnosti v místě působení aliančních jednotek. Jednotky ISAF podporují afghánské úřady v jejich úsilí rozšířit své pravomoce na celé území země a pomáhají zajistit bezpečné prostředí pro konání svobodných a rovných voleb, šíření práva a obnovu země.

Bohumír Chládek měl v Afghánistánu na starosti logistickou činnost.

KRISTIÁN ŠUJAN

One Response to O vojenské misi v Afghánistánu povypráví v knihovně Bohumír Chládek z Lokte

 1. Patrik Stangar napsal:

  Ahoj Bohouši!

  Z časových důvodů se neúčastním, mnohdy i pro mě, zajímavých přednášek v Lokti v knihovně. Jsem v tomto směru ostuda a věřím, že jednou se to zlepší.
  Tvé přednášky jsem se zúčastnil. Mé očekávání byly překonány několikanásobně a myslím, že i pro těch několik desítek lidí, co přišli. Pěkně jsi to měl připravené, bylo to velice zajímavé a inspirující. Chtěl jsem ti moc poděkovat, byl to pro mě opravdu velký zážitek. Párkrát jsi tam, při těch vzpomínkách, byl naměkko. Přiznávám, i se mnou emoce lomcovaly.
  Dovoluji se považovat za tvého kamaráda a musím říct, že nejen já na tebe můžu být pyšný. Celý Loket kolikrát neví, kdo mezi námi žije a co dokázal. Obdivuji tvou rodinu, že to zvládla a tobě přeji, aby ti tvé další kroky, na kterých pracuješ, vyšly podle představ.

  Patrik

  PS: Rudovi Hejnovi patří dík za nápad, že tě k tomu získal a dobře moderoval. V neposlední řadě je třeba poděkovat knihovně za zázemí a sílu takové akce pořádat a nebo se na nich podílet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree