Smlouva podepsána! Motokros se vrací do Lokte

1970856_4765634396200_5987861576412789049_n

Mistrovství světa v motokrosu se na další tři roky vrací do loketských serpentin. Ředitel závodu Zdeněk Dvořák podepsal o víkendu v Lotyšsku důležitou smlouvu s promotérskou agenturou. „K smlouvě jsme měli nějaké výhrady, nakonec jsme se však dohodli a došlo k podpisu. Motokros bude v Lokti další tři roky,“ potvrdil Dvořák.
Světový šampionát v motokrosu se v Lokti konal naposledy o víkendu 26.-27. července 2014. Zdejší areál si od roku 1993 vybudoval pověst jednoho z nejlepších motokrosových okruhů planety. Už 5. října 2014 se zde pojede například Mezinárodní mistrovství České republiky družstev v motokrosu.

KRISTIÁN ŠUJAN

One Response to Smlouva podepsána! Motokros se vrací do Lokte

  1. Roman Moravec napsal:

    ,,Nemožné“ se podařilo.
    Po usilovném jednání pana Dvořáka na Ústředním automotoklubu ČR v Praze, došlo k podpisu smlouvy, díky níž mohou pokračovat závody MS v motokrosu u nás v Lokti. Jeho pořádání je nesmírně složitou, ale zároveň prestižní záležitostí a to nejen po stránce příprav, ale i financí.
    Naše poděkování si zaslouží především dlouholetý sponzor Sokolovská uhelná, která toto klání financovala doposud. Za obětavou práci se sluší poděkovat také celému týmu členů AMK Loket v čele s již zmiňovaným panem Zdeňkem Dvořákem. Díky těmto obětavým lidem bude naše město i nadále v popředí zájmu všech motokrosových fanoušků z celého světa, na což můžeme být my občané Lokte hrdi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree