ZUŠ Band a Kozatay zahrají společně v přírodním amfiteátru pod hradem Loket

amfiteatr_loket

Unikátní koncert karlovarské rockové kapely Kozatay a úspěšného orchestru ZUŠ band se blíží. Již tuto sobotu zahrají obě hudební tělesa v přírodním amfiteátru pod hradem Loket. „V první půli koncertu zahraje každý zvlášť, v té druhé se mohou fanoušci těšit na hity jako Magdalenka, Manitou a jiné známé písně,“ sdělil ředitel ZUŠ Jan Zapf. Jak sám upřesňuje, nápad spojení ZUŠ bandu a Kozataye vznikl po velmi úspěšném představení projektu Kačenka v říši snů v loketském amfiteátru 21. června 2013. „Organizátorem koncertu je Základní umělecká škola, spolupořadatelem, bez kterého bychom se těžko obešli pak Sdružení rodičů a přátel ZUŠ, koncert finančně podpořilo také město Loket. Největším zážitkem je vidět naše žáky, jak je to s kapelou baví, hrají, dokonce umí i některé kozatayské písně zpaměti. Koncert bude opravdu pěkný, nenechte si jej ujít,“ dodává Zapf.

Kozatay_21.6.2014_
Orchestr ZUŠ band o uplynulém víkendu zabodoval v celostátní soutěži orchestrů ZUŠ ČR, kde ve své kategorii získal skvělé 2. místo. Jde o největší úspěch orchestru v celé jeho historii.

KRISTIÁN ŠUJAN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree