Goethovského putování se zúčastnilo 92 nadšenců

wanderung

Na fotografii vidíte část početné skupiny 4. ročníku Goethovského putování s přáteli z německého partnerského města Illertissenu, která se v sobotu 24. srpna 2013 vypravila do okolí Lokte, konkrétně k rozhledně Krudum. „Patří se na tomto místě poděkovat řediteli a zaměstnancům Loketských lesů a Sboru dobrovolných hasičů Loket, kteří bezchybně zabezpečili konání celé akce, panu Václavu Neudertovi a paní Marcele Hejnové za dobré pochutiny, které obohatily občerstvení a také vám všem, kteří jste s námi putovali a přispěli dobrou náladou ke zdaru výpravy. Těšíme se s vámi na viděnou při 5. jubilejním putování 23. srpna 2014,“ sdělila předsedkyně Komise pro partnerství měst Mgr. Jana Motlíková.
„Celkem se nás letos sešlo na louce pod svatým Mikulášem 92, což je nejvíce za čtyřleté fungování,“ dodal zastupitel Mgr. Jaromír Ungr.
„Chtěla bych tímto poděkovat paní, mamince, profesorce, tlumočnici, záchranářce a především člověku „Frau“ Janě Motlíkové, za skloubení noblesy, organizace a kvality při přípravě a realizaci 4. Goethovského putování k rozhledně Krudum. Děkuji jménem davu spokojených,“ napsala do redakce Dagmar Šťastná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree