Fotbalový Termit cup 2013 získali Sedláci

vitez-sedlo

Už 15. ročník fotbalového turnaje Termit cup 2013 se v sobotu 20. července od ranních hodin uskutečnil na hřišti u loděnice v Lokti. Počasí sportovcům již od rána přálo, a tak se kolem deváté ráno mohly rozjet zápasy ve skupinách. Ty byly celkem čtyři, třikrát po čtyřech týmech a jedna pětičlenná. Z každé skupiny postoupily dva týmy do čtvrtfinále.
Turnaj nakonec suverénně ovládli novosedelští hráči. Hrálo se na dvou hřištích a fotbalový tým Sedláci si odnesl jak celkově první místo, tak ocenění za nejlepšího hráče turnaje, které získal Filip Škarda. “Z pohledu hrajícího trenéra bych chtěl poděkovat rodině Neudertů za pozvání na tento turnaj. Byla zde zastoupena zábava i prestiž. Podmínky hřišť byly na lokalitu dost kvalitní, zajímavé bylo třeba i to, když nám lidé na loďce jezdili pro zakopnuté míče. Hrálo se také o zajímavé ceny a organizace byla perfektní, takže opravdu velká spokojenost,“ sdělil za Sedláky Jiří Charvát.
Domácí fotbalisté z klubu Termiti Loket zakončili celé klání s bronzovou medailí. „Na třetím místě jsme skončili proto, protože jsme v semifinále dostali Sedláky. To byla naše jediná prohra. Jinak musím říci, že se turnaj povedl a moc se mi líbil,“ dodal Vašek Neudert.
Mužstva na prvních třech místech dostala jak poháry, soudky piva, tak třeba i dárkové koše. Vyhlášeni byli též nejlepší gólman – Michal Kolesnáč (Bergrostým) a nejlepší střelec Jakub Neudert (Termiti A) s deseti góly.

Fotografie z celé akce od Lukáše Rumpíka  naleznete pod tímto odkazem ZDE!

Termiti Loket děkují všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu turnaje:
Především firmě MaSS Loket a Lubomíru Stehlíkovi za bezplatnou pomoc při úpravě hřiště u loděnice, ELESTĚ Loket a Patriku Stangarovi za posekání hřiště, obsluze bufetu Alfimu a Bludimírce, rozhodčím – Mildovi a Harrymu, sponzorům – Krtkovi a Kubovi, systémmajstrovi – Petovi a vůbec všem, kteří se zúčastnili brigád!

sedlaci_pohar

KRISTIÁN ŠUJAN

One Response to Fotbalový Termit cup 2013 získali Sedláci

  1. Fotolukas napsal:

    budou i fotky. . . . :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree