Přijatelným prezidentem by pro mě byl Havel nebo Dalajlama, svěřila se herečka Květa Fialová

fialova

Do březovského kinosálu si ve čtvrtek 15. listopadu přijela s místními občany popovídat uznávaná česká herečka Květa Fialová. Setkání to bylo neformální, kino se zaplnilo takřka z poloviny a každý měl možnost položit otázku. Herečka překvapila mnohé svými kontroverzními názory a netradičním pohledem na svět.
„Právě prožívám nejkrásnější léta svého života. Když je člověk mladý, žije ve spěchu, stále řeší nějaké problémy. Ale teď? Teď už všechno vím a žiji v pohodě. Věřím v reinkarnaci a až se znovu probudím, chci být opět osmdesátiletá, to jsou nejlepší léta,“ svěřila se Fialová.

O Květe Fialové je všeobecně známo, že má ráda Dalajlámu a věří v buddhismus. „Buddhy mám rozestavěné po celé domácnosti, těch není nikdy dost.“ Filmová a divadelní herečka neopoměla přeříkat ani Dalajlámovu modlitbu a diváci jí za to ocenili potleskem.

Publikum zajímala také přímá volba prezidenta. „Koho budete volit?“ ptala se jedna z divaček. „Já nebudu volit nikoho. Pro mě by byl přijatelný jenom Vašek Havel nebo Dalajláma. Fotografii současného prezidenta mám pověšenou na záchodě. Ten jak má vysoké ego, tak vypadá, jako když čuchá k hovnu,“ nechala se slyšet herečka, která nešetřila vulgárními výrazy.

Sál byl naplněn převážně dámami a Květa Fialová jim předala několik rad a zkušeností. „Pokud vás chlap podvede, udělejte mu vynikající svíčkovou s domácími knedlíky a přidejte do toho nadrobno namixovanou žárovku. Nezapomeňte před tím vyndat drátky,“ zněla jedna z rad. Mužské pokolení komentovala herečka ještě jednou, kdy vyjádřila názor, že oholený mužský obličej je neoblečený. „Když nemá chlap vousy, vypadá jako prdel,“ pobavila Fialová obecenstvo.

Na konci diskuze proběhla autogramiáda. „Velice mne překvapily názory paní Fialové. Bylo moc milé, když dala najevo, že její kamarádi a rodina, kteří již zemřeli, jsou stále mezi námi a že s nimi pořád komunikuje,“ řekla po vysoupení Šárka Klepáčková z Březové.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree