Valná hromada odvolala z funkce ředitele a jednatele Loketských lesů Jaroslava Hlavsu

hlavsa_foto
Loket/ Valná hromada Loketských městských lesů (LML), kterou ze zákona tvoří městští radní, na svém včerejším zasedání odvolala z funkce jednatele a ředitele LML Jaroslava Hlavsu. „Před jednáním proběhla mimořádná pracovní schůzka zastupitelů, které se zúčastnilo celkem 14 zastupitelů. Rada města zde požádala o nezávazné hlasování, kdy ze 13 hlasujících zastupitelů bylo 10 pro odvolání, 1 se zdržel, 1 byl proti a 1 hlas byl neplatný. Na základě tohoto výsledku byl následně z funkce jednatele a ředitele LML Jaroslav Hlavsa odvolán,“ sdělil předseda dozorčí rady LML Patrik Stangar.
Ten dodává, že poté došlo k vzájemné dohodě zúčastněných stran. „Došlo k dohodě o formě odchodu Jaroslava Hlavsy z firmy LML, která byla stvrzena podpisem zúčastněných stran,“ sdělil Stangar.
Místní obyvatelé mluví o tom, že Hlavsovi „zlomily vaz“ zejména výsledky forenzního audit, který město nechalo v nedávné době ve firmě LML provést.

„Za svým stanoviskem k „politickému auditu“ si plně stojím, což jsem ve čtvrtek zopakoval na valné hromadě. No a zcela logicky již nejsem jednatelem, ani ředitelem společnosti LML – takový dárek k mým dnešním narozeninám. Funkci jednatele ode dneška vykonává inženýr Böhm mladší, kterého jsem v této krizové situaci valné hromadě doporučil. Patrně bude následovat, jak jinak než transparentní, výběrové řízení na uvolněnou funkci,“ uvedl dnes zastupitel Jaroslav Hlavsa.
„Dnes, na sedmou hodinu ranní, byli svoláni všichni zaměstnanci firmy LML. Bylo jim sděleno, co se ve firmě událo s tím, aby se situace uklidnila a oni tak neměli strach o svoji práci,“ dodal Patrik Stangar. Podle slov představitelů města bude pomocí personální agentury na uvolněnou pozici Jaroslavy Hlavsy během 1 až 2 měsíců vybrán nový zaměstnanec.

17 Responses to Valná hromada odvolala z funkce ředitele a jednatele Loketských lesů Jaroslava Hlavsu

 1. Petr napsal:

  …tak puč dokonán že pánové Zahradníčku, Stangare, Bednáři atd.?!? Doufám, že na Vás brzo přijde řada a semelou Vás ještě horší (teď mě zrovna nenapadá to přesné slušné slovo)než vy… a pozor abyste potom stačili utéct. Ona totiž lež má krátké nohy…a už teď se Vám asi špatně chodí…že?

 2. Hurvínek napsal:

  Hlásím se na post ředitele a jednatele Loketských lesů!

  Jmenuji se Hurvínek. Mám dlouhé provázky, takže jsem ovladatelnější, než taťulda. Žeryk zase moc štěká a Mánička je nemotorné dřevo…chete mě?!

  • Kalianko napsal:

   Hurvínku, vyhrál jsi výběrové řízení pro LML. Má to jednu podmínku. Musíš mít neustále ostříhné nehty, abys nepoškrábal rektální otvor věrchušce.

 3. Lenka napsal:

  Tož jsem si dala tu práci a přečetla si ten profesionální audit. Tedy, to už si opravdu myslí, že občané jsou banda tupců???!!!! Za tohle se platí 400 000,- Kč????!!!! Každý středoškolák s ekonomickým či lesnickým vzděláním by zpracoval profesionálnější dokument. Ale nebylo by to na politickou objednávku a s kýženým výsledkem…… Ale za 400 000,- Kč si objednat doklad na odvolání nepohodlného jednatele……no to je trošku silná káva……. Styďte se !!!!

 4. Lenka napsal:

  Velmi si vážím p. Hlavsy a obě jeho odvolání považuji za neskutečnou prasárnu. Je to opravdu nechutný boj o koryta. Přijde mi, že i vzhledem k jeho oblíbenosti a nevoli občanů ke způsobu nakládání s tímto vyjímečným člověkem, vede jeho protivníky k ještě ubožejším činům, kdy je jediný cíl, úplně ho zničit. Styďte se a pamatujte, ono se vám to vrátí………

 5. Dvořák Zdeněk napsal:

  Jádro,tuhle tu hru jsme prohráli my všichni, co jsme ti fandili, ale ty choď po Lokti s hlavou nahoře a lidem se dívej přimo do očí ,protože jsi pro Loket udělal veliký kus poctivé práce jak na městě tak v městských lesích, neboj na každého jednou dojde, až někdo sáhne na ty , co tě do tý funkce dosadili a zase odvolali, potom se hodně lidi z Lokte bude divit, kdo to myslí dobře.

 6. Tomáš napsal:

  Odstranili dost nečestným způsobem člověka, který toho pro Loket udělal mnoho. Nyní je to na nich, aby ukázali co udělají pro Loket zase oni. Něco mi však říká, že to nebude zrovna triumf dobroty, čistého svědomí a cti. Hanebně začali hanebně skončí…

 7. nespokojený napsal:

  Takže boj o koryto? Jsem zvědav, komu je to korýtko připravené. V nezávislé a spravedlivé výběrko jaksi nejde věřit! Ať žije politika. Jak říká přísloví, nejhorší je srážka s blbcem… A když jich je víc pohromadě…? A všichni jsou v lesařině kovaní…

 8. občan napsal:

  Asi jste si to nepřečetl správně, firma existuje 20 let a právě těch pět let poslednich bylo pod špatným vedením .A to bohužel pan Hlavsa kdo ví proč hájil.

  • Miky napsal:

   Je to přesně tak jak píše občan !!! Pan Hlavsa si srazil vaz sám neustálým obhajováním pana Sheuera .

   • Kalianko napsal:

    Miky, povím Vám jednu příhodu z roku 1989. Na Báňských stavbách v Sokolově byl tehdy mladý komunista Jiří.Jeho syn, student gymnázia, nevěděl jestli se má připojit na stranu většiny studentů a nebo se má držet vyznání svého otce. A jeho otec mu poradil: „Musíš jít tam, kde jich je víc“. Takže Vy byste taky poradil p. Hlavsovi, aby neměl svůj vlastní názor. Téměř se Vám nedivím. Tyto Vaše názory zastávají také někteří loketští zastupitelé. Je to zřejmě nakažlivé. Co když J.Hlavsa byl odejít proto, že někteří zastupitelé si „chrochtali a mlaskali“ z městských peněz a J.Hlavsa jim přiškrtil penězovod. A pomsta je sladká.

 9. občan napsal:

  To nebyl audit politicky ale osobní. Rada rozhodla správně. Nikdo neříkal, ze firma byla špatná ale špatné bylo pětileté vedení pana Scheuera , ten svými špatnými rozhodnutimi připravil město o miliony.Pan Hlavsa to ale nikdy nepotvrdil a neuznal, pak musí nést to břímě sám a to je nám moc líto.

 10. monika napsal:

  Dílo zkázy jest dokonáno,konečně budou pánové radní spokojeni,už jim nikdo nebude odporovat a budou si moct dělat co chtějí.
  Takhle se zachovat k člověku,který toho udělal víc než dost je opravdu sprostota.
  Co jste zatím dokázali vy?NIC!!!!
  Styďte se!!!

 11. Kalianko napsal:

  Skutečný důvod odvolání, se od současného vedení nedozvíme.
  Odstranit vedení firmy, která fuguje to by hloupého nenapadlo. Má už věrchuška promyšleno co dál? Začalo to odvoláním starosty(bez řádného vysvětlení). Do čela se dostali lidé, kteří ve volbách moc neuspěli. Teď něco pro pobavení: Citace z auditu. „V tomto bodě zřejmě došlo k nedorozumění. Doporučujeme přečíst také zjištění k tomuto bodu, které ozřejmí, že termínem sortimentizace jsme měli na mysli označení jednotlivých sortimentů.“ Toto by zasloužilo vytesat do hladiny Ohře. Ale co lokeťan může očekávat za 400 000,-Kč.

 12. kamil napsal:

  Oto šlo od začatku, zničit co jde,jmeno firmy atd….Pěkná práce,zajímal by mě duvod odvolání!!! Asi to bylo něco strašnýho!!

 13. Alex Vašák napsal:

  Tak tohle je fakt prasárna. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale člověk, který tuhle firmu vybudoval z nuly si nezasloužil to co jste provedli…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree