Hrad Loket zve na třetí První vítání Zimy

vitani_koncert

Tradičně na Martina 11.11.2011, v tento magický čas, na truc fotbalu, bude loketský hrad opět vítat Zimu. Tentokrát konečně večer před víkendem. Není tedy zapotřebí si druhý den brát v práci volno, pokud tedy zrovna nepečete rohlíky a chleba.
Počáteční výstřel obstará PROJEKT DVA z Horního Slavkova. Úplná novinka, která stojí za prozkoumání. Chlapci jsou… Hádejte. – Chlapci jsou dva. S kytarou se bicí bijí za přispění smy-ček a různých kra-bi-ček.
Poté přijde exploze. Pražské elektro-popové duo CARTONNAGE, které působí na české scéně jako zjevení. Kapelu tvoří drobná, nikoliv však přehlédnutelná zpěvačka s osobitým projevem Vanda Choco a hudební směr udávající muzikant a producent Arvin Effenberger. Po kritiky velmi ceněném druhém albu Curiously Connected (2008 EMI/Escape) představuje skupina svou třetí, ještě více nadupanější nahrávku z letošního roku „I‘m Not Your Computer“. K úspěch kapely lze přičíst i fakt, že si Cartonnage v minulosti vybral k natočení vokálního reeditu k písni 257. Zero americký skladatel a zpěvák Moby.
Dojezd, či konečný rozjezd do nekonečna a ještě dál patří NO JAM, kapele, která je revivalem Pearl Jam, plně hutné a syrové muziky s již notoricky známými kytarovými rify. Zazní takové skladby jako Jaremy, Even Flow, Given To Fly a spousta dalších od seattleské legendy.
Začíná se v 19:30. Vstup je dobrovolný.

http://www.youtube.com/watch?v=vvWo-PAUA0E

http://www.nojam.net/

Pavel Vdovec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree