Restaurace Atmosféra slavila své výročí do rána

atmosfera_dort

„Tak přesně tohle Loket potřebuje, pořádnou party.“ Podobně reagovali lidé, kteří minulý pátek dorazili na loketské náměstí. Populární restaurace Atmosféra zde uspořádala unikátní hru Woodyho Allena s názvem Central Park West, a to přímo v centru města ve vyhřívaném stanu. „Bylo vyprodáno, přišlo 94 lidí,“ zmínil za pořadatele Mario Šoltýs. „Restaurace Atmosféra měla 23. září druhé výročí – proto jsme uspořádali toto představení Žižkovského divadla Járy Cimrmana,“ řekla pořadatelka a herečka v jedné osobě Diana Šoltýsová.
Právě ta si ve hře zahrála spolu s kolegy Annou Fixovou, Petrem Stachem, Michalem Kernem a Michaelou Bernardovou, režisérem byl Martin Vokoun. „Nevšední zážitek sedět v improvizovaném divadle uprostřed náměstí, se svařáčkem proti zimě, výborný nápad! Hra i herecké výkony skvělý! Už se těším na další,“ říká návštěvnice Kamila Hečková. Po představení následovala afterparty přímo v restauraci Atmosféra. „Oslavovalo se až do osmi hodin do rána,“ informovali organizátoři, kteří už předem upozorňují, že tato akce rozhodně nebyla poslední. „Další věc, kterou připravujeme, je 12. netradiční, módní přehlídka. Ta se uskuteční koncem října a už teď můžeme říci, že je vyprodáno,“ dodal Šoltýs.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP-SpamFree by Pole Position Marketing