Nový radní Stehlík je s městem v soudním sporu

soud

Nově zvolené vedení loketské radnice se pár minut po nástupu do funkce dočkalo silné kritiky z řad veřejnosti. Přímo v zasedací místnosti někteří místní obyvatelé vyčetli novému radnímu Lubomíru Stehlíkovi to, že vede soudní spor s městem Loket o nemalé finanční prostředky. Stehlík je totiž ředitelem firmy MaSS, která v minulosti odváděla pro město práce v oblasti technických služeb. Za ty chce teď dostat dodatečně zaplaceno.
„Ve volebním programu jste říkali, že do rady nechcete podnikatele. A teď tam máte Luboše, který je navíc v soudním sportu s městem,“ podotkl Ignác Kalianko. Právní zástupce města, který byl na jednání přítomen, však poskytl veřejnosti vysvětlení, zda je z právního hlediska vše v pořádku. „U pana Stehlíka se soudí jeho firma. To, že vede soudní spor mu určitě nebrání stát se radním,“ sdělil advokát města Lokte.
„Chci pro město pracovat a pracuji. A žádám jen to, co mi náleží z minulosti. Tím, že jsem teď v radě, se nic nemění. To, že vedu soudní spor vlastně ani není moje věc, o nic nejde,“ komentoval Stehlík.
„Tak jste to dostali tam, kam jste chtěli,“ komentovali diváci nové složení loketské radnice. Starostou se stal Zdeněk Bednář (TOP 09), místostarostou zůstal Petr Zahradníček (TOP 09), radními pak zastupitelé zvolili Lubomíra Stehlíka (Konzervativní strana), Radka Hejnu (Strana zelených) a Rudolfa Flašku (Nezávislí).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP-SpamFree by Pole Position Marketing