„Nechci, aby práce starosty byla one man show,“ říká nový starosta Lokte Zdeněk Bednář z TOP 09

bednar_starosta

Je mu 51 let, má 2 děti. Současně působí jako výkonný ředitel porcelánky v Loučkách. Řeč je o novém starostovi města Loket Zdeňku Bednářovi (TOP 09). „Nechci, aby práce starosty byla one man show. Chci vyrovnaný městský rozpočet, aby se zaměstnanci Městského úřadu v Lokti neklepali, jestli bude na výplaty. Dalším cílem je rozhodně zkvalitnění práce a informovanosti městské firmy Loketské městské lesy. Rád bych také nastavil dlouhodobou, střednědobou a krátkodobou koncepci města napříč celým městem. Byl bych nerad, aby se všechny investiční peníze, jak se říká, projedly. Chci provést revizi vynaložených prostředků,“ sdělil na čtvrtečním zasedání zastupitelstva Bednář. Ten svou novou funkci bere jako velkou zodpovědnost. „Přebírám město v situaci, která je katastrofická,“ dodal Bednář. Tomu diváci okamžitě vyčetli, že je ve střetu zájmu. „Starosta a ředitel porcelánky, to přeci nejde,“ kroutili hlavami nesouhlasně účastníci jednání z řad veřejnosti. „Skončím v co nejkratším možném termínu ve funkci ředitele porcelánky. Plně se budu věnovat městu,“ slíbil Bednář.

Nové složení rady města:
Ing. Zdeněk Bednář, z.bednar@loket.cz
Mgr. Petr Zahradníček, p.zahradnicek@loket.cz
Mgr. Rudolf Flaška, flaska.rudolf@seznam.cz
Lubomír Stehlík, lubos-stehlik@seznam.cz
Radek Hejna, radek.hejna@volny.cz

Nový starosta Lokte Zdeněk Bednář (TOP 09).

Aktuální články o vývoji politické situace v Lokti (Sokolovský deník, 24. a 26. září 2011):


4 Responses to „Nechci, aby práce starosty byla one man show,“ říká nový starosta Lokte Zdeněk Bednář z TOP 09

  1. bednář? napsal:

    člověk, který se při focení musí opírat o sokl a jednu ruku má v kapse o sobě tímto postojem říká: nejsem pevný ve svých osobních vlastnostech a postojích, něco před ostatními skrývám v kapse. V případě Bednáře jde o skrývání pravého motivu puče – a tím je Bednářovo zaměstnání. V porcelánce měl podanou výpověď několik týdnů před tím, než svrhnul Hlavsu.

  2. Josef Volný napsal:

    Nejsem zastáncem TOP 09, ale každý by měl dostat šanci ukázat, že chce pro naše město Loket udělat něco dobrého, tak hned nekritizujte a nechte nového starostu se ukázat. Nohodnotím nikoho podle stranické příslušnosti, ale podle toho jaký je to člověk.

  3. ? napsal:

    Pokud Bednář nechce, aby práce starosty nebyla one man show, měl by okamžitě rezignovat. To, co předvádí je ukázkový parazitismus bezpáteřního člověka, který má blíž k bolševickému papalášovi, než k modernímu starostovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

WP-SpamFree by Pole Position Marketing