Fotbalista škrtil při utkání v Sadově rozhodčího. Nakonec s ním praštil o zem

pesti

Na sobotní utkání plné emocí určitě nezapomenou v Sadově, kde s tamějšími hráči fotbalu odehrál utkání tým z Děpoltovic. Zpočátku výborný fotbal se totiž ve druhém poločase změnil v nelítostnou bitku, v níž hráč Děpoltovic napadl rozhodčího. „V 50 minutě hostující hráč neunesl verdikt rozhodčího, dožadoval se odpískání faulu, což rozhodčí neučinil.
Ocenil tedy rozhodčího hrubými nadávkami a uviděl za to červenou. To ho rozlítilo a rozhodčího začal škrtit. Následně s ním praštil o zem a tím vlastně ukončil zápas,“ popisují fotbalisté na internetových stránkách. To potvrzuje i okresní fotbalový svaz.
„Došlo k inzultaci rozhodčího hráčem Děpoltovic. Věc se bude určitě řešit standartním způsobem dle platných řádů Fotbalové asociace ČR. Víc Vám k tomu asi neřeknu a budete si muset počkat na verdikt disciplinární komise,“ uvedl sekretář okresního svazu Jiří Špak. Sadovští fotbalisté tak nakonec kontumačně zvítězili 3:0.

Kristián Šujan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree