Překvapení v Sadově: Country bál zrušen!

ples_loket

Už 16. dubna se Sadov měl ponořit do víru tance, hudby a zábavy. To měl obstarat Folk – rock – country bál, který byl však nakonec v těchto dnech zrušen. Někteří Sadovští neskrývají překvapení, další naopak o akci vůbec nevědí. „Zrušen? Ani nevím, že se nějaký ples měl konat,“ říká Barbora Stanková.

„Informace o plese jsem se dozvěděl z plakátu na našem obecním webu. Ale neměl jsem v plánu tam jít, ani mí rodiče neměli čas. Abych řekl pravdu, je mi jedno že ho zrušili. Na druhou stranu se tady něco mělo dít, a zase nic,“ myslí si Pavel Levko.

Jaký je ale vlastně důvod k tomu, že se ples nakonec nekoná? Podle slov organizátorů bylo prodáno jen něco kolem 50 vstupenek. „A právě z důvodu malé účasti byl ples nakonec zrušen,“ vysvětluje Alena Dvořáková ze Sadova.

Country bál nepořádala obec Sadov. Ta pouze poskytla prostory v Kulturním domě. „Bál pořádá Základní a mateřská škola Regionu Karlovarský venkov. Z mých informací, které mám, byl zrušen z nedostatku zájmu o lístky v předprodeji. Docela to chápu, nejsme zase tak velká obec a akcí tu bylo poslední dobou dost,“ uvedl místostarosta Sadova Ladislav Ludvík.

Kristián Šujan

One Response to Překvapení v Sadově: Country bál zrušen!

  1. Pavel napsal:

    Ja s myslím že byla špatná propagace tím pade bylo o tom málo lidí informováno .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree