Den otevřených dveří SPŠ Loket i v sobotu

sps_loket_02

Jak je již dlouholetou tradicí, i v letošním roce otevřela Střední průmyslová škola v Lokti své dveře uchazečům o studium. Den otevřených dveří si nenechalo ujít několik desítek budoucích středoškoláků.
„Žáci 9. tříd a jejich rodiče se během této akce dozvěděli podrobné informace o jednotlivých studijních oborech, seznámili se s organizací výuky, studentskými pracemi, s vyučovacími předměty v jednotlivých oborech, včetně maturitních, získali informace o ubytování a možnosti stravování,“ říká ředitelka SPŠ Loket Dana Krulišová. Podle jejích slov si zájemci o studium prohlédli celou školu včetně specializovaných učeben, školní jídelny a domova mládeže. Rodiče s dětmi provázeli školou pedagogové a studenti, kteří během celé akce odpovídali na veškeré dotazy týkající se studia. Budoucí studenti si mohou vybírat z pestré palety studijních oborů jako je například informační technologie, stavebnictví či technické zařízení budov.
Škola tradičně nabízí k návštěvě 2 termíny. „První Den otevřených dveří se konal 14. ledna, ovšem pro ty, kteří se v tomto termínu nemohli do školy dostavit, nabízí škola ještě jeden termín, a to již tuto sobotu 29. ledna, kdy bude pro zájemce otevřeno od 8 do 16 hodin,“ upřesňuje ředitelka.
Před nedávnem vzbudila rozruch informace, že by se střední škola v Lokti měla zrušit. Ředitelka situaci uklidňuje a vzkazuje budoucím studentům a rodičům, že se není čeho obávat. „Pokud se týče obav rodičů, že během studia jejich dětí by se SPŠ Loket mohla zrušit, tak z rozhodnutí Zastupitelstva Karlovarského kraje se škola rušit nebude,“ dodává Krulišová.

Kristián Šujan

One Response to Den otevřených dveří SPŠ Loket i v sobotu

  1. Filip napsal:

    Velmi povedená fotka :D :D :D qvííído

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Comment Spam Protection by WP-SpamFree